Про це він розповів в своєму блозі.

«У нас є значний досвід ведення бізнесу з росією, і, відповідно, коли вони купували, інвестували в українські підприємства, головна мета була просто знищити конкурента», - стверджує Максим Яли.

Наприклад, згадує він, у Львові працювало підприємство з виготовлення автобусів ще з радянських часів, але зайшов російський інвестор і просто все закрив, бо це конкурент. Або, додає експерт, той же Маріуполь, «Азовсталь», металургійний комбінат імені Ілліча – все зруйновано, бо вони конкурували з російськими підприємствами.

Здавалося б, пояснює він, такі заводи треба берегти, війна – це про ресурси, і такі досягнення можуть компенсувати втрати, ще й в плюс вивести, тільки от росія завжди знищує конкурента. Або, додає експерт, розкрадає, зокрема, так було на окупованих територіях Донбасу, Луганський тепловозобудівний завод – все в Ростові, і таких прикладів багато.

«І всі роки незалежності ми абсолютно в більшості галузей конкурентні, принаймні в тих, які були драйверами української економіки: металургія, хімічна промисловість, навіть аграрний сектор. Чому заблокували Чорне море, зерновий коридор? Тому що таким чином вони намагаються витіснити нас з тих ринків, на яких ми традиційно були ключовими експортерами – Єгипет, Африка, країни Близького Сходу. Тому що росія також є одним з найбільших експортерів зерна, відповідно, тут ми також конкуренти», - пояснює Максим Яли.

Як повідомляла Politeka, Карасев заявив, що надійні гарантії безпеки для України візьме на себе Європа.

Також Politeka писала про те, що Стариков розповів, хто найбільше виграв з подій у Сирії.