Розшукуваного "смотрящего" за Миколаївщиною "Жору Армяна" "спакували" у Києві

Читать на русском

Ішхан Мкртичан

Ішхан Мкртичан

У першій половині листопада 2023 року працівники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції здійснили затримання в Києві уродженця Тбілісі, громадянина Грузії Ішхана Мкртичана, який відомий в статусі одного з так званих "смотрящих" за Миколаївською областю з боку криміналітету на прізвисько "Жора Армян".

Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та побічно підтверджується матеріалами судового реєстру.

З них випливає: 14 листопада "Жору Армяна" було доправлено під конвоєм зі столиці до Заводського палацу Феміди Миколаєва, де протягом п’яти останніх років тривають спроби притягнути достойника до кримінальної відповідальності за крадіжки (ч.2 ст.185 КК України).

 qrxiquikhiqhdant

Саме в рамках відповідної справи 13 жовтня 2023 року Мкртичана (через його систематичне ігнорування судових засідань) було оголошено в розшук, а надалі прокурором подано клопотання про дозвіл на затримання "наглядача" з метою його приводу для участі у судовому засіданні з вирішення питання щодо застосування запобіжного заходу. На момент підготовки цього матеріалу відомості щодо обрання "запобіжника" "Жорі Армяну" відсутні у відкритій частині судового реєстру.

Зауважимо, що останні публічні згадки навколо звитяг Мкртичана припадають на знакові події зразка 2020-2021 років. Згідно однієї з версій, "Жора Армян" виступав одним із учасників так званої "сходки", яка відбувалася у кафе "ЛенКорань" в передмісті Миколаєва три роки тому (детально про інших поважних учасників та ініціаторів зібрання — в розслідуванні Dетектив-Info "Чарівна сила обіймів полковника Герсака"), за наслідками якої буцімто отримав статус "смотрящего" за регіоном.

Навесні 2021 року місцеві ЗМІ оприлюднили відео затримання Мкртичана та його спільників спецпризначенцями. Втім, вважається, що невдовзі після цього авторитета відпустили.

detective-info.com.ua