• Французские СМИ помогут продолжить выход "расстрелянной" Charlie Hebdo

    Известные французские СМИ, среди которых Radio France, газета Le Monde и национальная телевещательная сеть France Televisions пообещали предоставить любую помощьподвергшейся атаке террористов сатирической газете Charlie Hebdo, чтобы она смогла продолжить существование.Об этом говорится в обращении руководства медиакомпаний, опубликованном в Twitter заместителем редактора Le Monde Люком Броннером, сообщает ZN,UA.В частности, руководители СМИ пообещали предоставить в распоряжение редакции Charlie Hebdo своих сотрудников и оборудование.

    Опубликовано 08.01.2015 13:39 Подробнее ...

Скільки українців може померти від коронавірусу до Нового року: названо страшну цифру

Скільки українців може померти від коронавірусу до Нового року: названо страшну цифру


Такі дані навела Київська школа економіки, інформує UAINFO.org.

Об этом сообщает Слон


Поширення вірусу у Європі впродовж минулого тижня стабілізувалося, але захворюваність в Україні на COVID-19 стрімко росте.


Експерти попереджають, що нинішній об’єм тестування населення не дозволить контролювати ситуацію."Система тестування в Україні виведена з ладу — Україна не контролює поширення вірусу та ледве встигає діагностувати випадки пацієнтів, які вже знаходяться в лікарнях. Про це говорять цифри. Щоб взяти під контроль поширення COVID-19 при 11 000 нових випадків на добу слід проводити 220 000 ПЛР-тестів щодня. Теперішній рівень тестування — в середньому 40 000 ПЛР-тестів на добу — достатній для контролю ситуації при 2 000 нових випадків на день", — зазначив керівник Центру економіки охорони здоров’я КШЕ Павло Ковтонюк.


Зараз неконтрольований спалах коронавірусу зафіксований одразу у дев’яти регіонах: Запорізькій, Сумській, Київській, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Житомирській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та місті Києві.


За розрахунками КШЕ, якщо країна буде дотримуватися карантину вихідного дня, до кінця 2020 року від COVID-19 можуть померти до 33 тисяч людей."Ми розглянули три сценарії дії карантину вихідного дня. Зелений сценарій — найоптимістичніший та на нашу думку малоімовірний у теперішніх умовах. Він прогнозує 17 000 смертей при умові негайного введення локдауна по всій території України. Жовтий сценарій, 26 000 смертей, можливий при умові, що карантин вихідного дня спрацює. Чорний сценарій — 33 000 смертей від ковіду — відіграється якщо існуючий карантин не спрацює. Критичне навантаження на лікарні можливе в грудні 2020 року", — попередив старший дослідник Київської школи економіки Юрій Ганиченко.Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1156831-skiljki_ukrajintsiv_mohe_pomerti_vid_koronavirusu_do_novogo_roku_nazvano_strashnu_tsifru”

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.