• Французские СМИ помогут продолжить выход "расстрелянной" Charlie Hebdo

    Известные французские СМИ, среди которых Radio France, газета Le Monde и национальная телевещательная сеть France Televisions пообещали предоставить любую помощьподвергшейся атаке террористов сатирической газете Charlie Hebdo, чтобы она смогла продолжить существование.Об этом говорится в обращении руководства медиакомпаний, опубликованном в Twitter заместителем редактора Le Monde Люком Броннером, сообщает ZN,UA.В частности, руководители СМИ пообещали предоставить в распоряжение редакции Charlie Hebdo своих сотрудников и оборудование.

    Опубликовано 08.01.2015 13:39 Подробнее ...

Мешканці луцького двору відзначили сімейне свято


Затишним, доглянутим і взагалі найкращим називають свій район мешканці Луцька, які проживають на проспекті Соборності 38, 38а, 40, 42, 42а. Кажуть, двори цих будинків зараз не впізнати, бо раніше були занедбаними, а сьогодні тут, як у Європі, відремонтовані дороги, чудові дитячі майданчики. Такого результату вдалось досягти завдяки постійній співпраці з депутатом округу Олександром Козлюком.

10 липня депутат організував для мешканців округу сімейне свято у дворі на пр. Соборності 38, яке проводить там уже не вперше.

За час депутатства Олександр Козлюк досягнув чималих результатів – вдалось відремонтувати всі двори у своєму окрузі, постійно підтримує зв’язок із мешканцями, оновлює інфраструктуру дворових територій. Тут усюди встановлено нове і доглянуте дитяче обладнання, лавочки та смітники, відгороджені сміттєві зони, територія більшості дворів повністю вкрита бруківкою.

Про облаштовані двори дбають і небайдужі місцеві мешканці, сквери вкриті зеленими насадженнями, дворики, в котрих щоденно бавиться малеча, затишні та чисті. А на сімейне свято, яке Олександр Козлюк влаштовує вже другий рік поспіль, зібралися сусіди із дітками, аби весело провести разом час.
«Ініціював проведення такого свята, бо для нас це вже стає доброю традицію, яку хотів би продовжувати і надалі. Тим більше, нам є що відзначати, маємо гарні результати по співпраці та благоустрою дворових територій, – каже Олександр Козлюк, депутат Луцької міської ради, радник голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці. – Значний внесок у розвиток нашого району здійснено Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Це сучасна дитяча ігрова зона, та й загалом спільне бачення по розвитку Луцька. Хочу особисто подякувати Ігорю Палиці за пряму співпрацю та підтримку гарних ініціатив, важливих для всіх лучан. Працюємо в одному напрямку і маємо чітку мету – сучасне і доглянуте місто, де лучанам комфортно і затишно».
Попри прохолодну погоду, свято зібрало велику кількість дітей та дорослих, маленькі учасники дійства із захопленням зустрічали бульбашкове шоу та розважальну програму від анімаційної студії «Комедія ПРО». Позитивні емоції та непідробна дитяча радість, мабуть, розігнали хмари, бо саме на період свята сяяло сонечко і всі присутні могли вдосталь розважитися.
«Все вдалося, і ми дуже радіємо цьому позитиву і гарному настрою дітей, – розповів Олександр Козлюк. – Щиру подяку хочу висловити Ліні Галан, начальнику управління соціальних служб для сім׳ї, дітей і молоді, та працівникам управління, адже саме за їх підтримки вдалось організувати захід на високому рівні. Також дякуємо першому заступнику Луцького міського голови Григорію Недопаду за допомогу в облаштуванні примусових понижувачів швидкості. Рівними дорогами після ремонту все частіше користуються водії, але маємо дбати про безпеку дітей, тому встановлення примусових понижувачів швидкості для нас – дуже важливий крок».

Також, за словами Олександра Козлюка, двори свого округу він вкотре забезпечив новими дитячими елементами – ігровими будиночками та гойдалками. Такі оновлення і доповнення ігрових зон здійснює щороку.

Жителі будинків району дякували за організоване свято і не приховували позитивних вражень, зазначаючи, що всі знають свого депутата, мають його телефонний номер, постійно підтримують зв’язок і дійсно бачать результат його роботи. Ну а найкращим результатом святкування стали сяючі очі та сміх дітей, які довго не забудуть захоплюючого розважального вечора.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/meshkantsi-lutskoho-dvoru-vidznachyly-simeyne-sviato/” Об этом сообщает abrupt.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.