• Французские СМИ помогут продолжить выход "расстрелянной" Charlie Hebdo

    Известные французские СМИ, среди которых Radio France, газета Le Monde и национальная телевещательная сеть France Televisions пообещали предоставить любую помощьподвергшейся атаке террористов сатирической газете Charlie Hebdo, чтобы она смогла продолжить существование.Об этом говорится в обращении руководства медиакомпаний, опубликованном в Twitter заместителем редактора Le Monde Люком Броннером, сообщает ZN,UA.В частности, руководители СМИ пообещали предоставить в распоряжение редакции Charlie Hebdo своих сотрудников и оборудование.

    Опубликовано 08.01.2015 13:39 Подробнее ...

Забуті обіцянки. Будівництво

Забуті обіцянки. Будівництво

Сучасні станції доочистки води, зменшення ціни на тепло та воду, побудова спортшколи водних видів спорту, соціальні магазини, нова транспортна концепція, індустріальний парк, аеропорт, комплексний ремонт мікрорайонів Польової та Крошні – все це та багато іншого обіцялося міською радою та її головою за останні три з половиною роки. Об этом сообщает kompromatu.com со ссылкой на СМИ.

Складається враження, що ті, хто давали ці обіцянки, самі вже не всі пам’ятають.


Відновлення роботи аеропорту було одним із рекламних меседжів міського голови під час виборів. Але за чотири роки віз і досі там. Декілька разів анонсували відкриття аеропорту, «майже» відкривали, коли на камери садили літаки та давали численні інтерв’ю. Але аеропорт досі не працює, ймовірно, не буде працювати в найближчому майбутньому повноцінно як аеропорт, буде використовуватися для технічного обслуговування літаків.


Аналогічна історія з інвестиційним парком, про який влада останнім часом забула та мовчить. Коли його створювали, виділялися кошти на проекти та будівництво, відводилися земельні ділянки – розмов було багато. Тоді міський голова розповідав, що ледь не черга стоїть інвесторів, які мають бажання інвестувати в нього. Однак через три роки про ці плани всі забули, як і про 3000 нових робочих місць. Попри те, що індустріального парку поки немає і не зрозуміло, яка його подальша доля, його одного разу навіть встигли перейменувати.


Загалом з будівництвом в цієї міської влади якось не складається. Розпочинають багато усього, а до кінця довести нічого не можуть. А те, що добудовують, виявляється утричі дорожчим, ніж планувалося, наприклад, як вийшло з гімназією №3.


Ремонти доріг – це взагалі окрема фішка міської ради, коли зрізаний асфальт з однієї вулиці везуть на іншу та підсипають ями, які утворилися там від того, що до цього там теж зрізали асфальт. На жаль, стало нормою, коли асфальтне покриття зрізається і залишається на декілька тижнів або і місяців, навіть відповідних дорожніх знаків ніхто не встановлює.


У травні 2016 року відбувся всеукраїнський конкурс туалетів для Житомирського гідропарку. Переможця обрали, але за три роки міська влада так і не спромоглася побудувати туалет у гідропарку.


Микола Череднік


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/zabuti-obitsyanki-budivnitstvo-10870273.html”

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.